بدرقه پیکیر مطهر شهید سلامت جناب آقای دکتر چیذری  از بیمارستان گاندی

متاسفانه جناب آقای دکتر حسین چیذری متخصص بیهوشی از پزشکان با اخلاق و دانشمند و همچنین سرپرست گروه بیهوشی  بیمارستان گاندی پس از چندین روز مجادله سخت با ویروس منحوس کرونا دار فانی را وداع گفتند  که موجب تالم و تاسف عمیق تمامی کادر بیمارستان گاندی گردید.، ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم و داغدار این شهید سلامت، برای ایشان، آمرزش و مغفرت، و برای بازماندگان و داغداران صبر و سلامتی آرزو می‌نمایم.

جلسه مشترک جناب آقای دکتر جان بابایی ، معاونت محترم درمان وزارت بهداشت ، سردار سعادتی نماینده محترم بابل و جناب آقای مهندس سلام زاده

در این جلسه که در دفتر معاونت وزارت بهداشت تشکیل شد به لزوم گسترش زمینه سرمایه گذاری در حوزه سلامت در خطه شمال کشوری تاکید شد، کار گروه نماینده محترم مجلس نیز با پیش زمینه پتانسیل شرکت کیندو متقاضی هموار شدن زمینه های همکاری در راستای ارائه خدمات ویژه تشخیص و درمان پزشکی  شد که مورد استقبال اعضا جلسه قرار گرفت.

WhatsApp Image 2020-09-08 at 3.16.11 PMWhatsApp Image 2020-09-08 at 3.16.10 PM

شروع به کار فاز اول فعالیت شرکت کیندو در مرکز آموزشی درمانی مراغه

از ابتدای مهرماه سال 1399 شرکت کیندو با راه اندازی دستگاه سونوگرافی ws80 برند سامسونگ و تحویل گرفتن کل بخش تصویربرداری فاز اول فعالیت خود را آغاز کرد در روند تکمیل فاز اول فعالیت این شرکت در مرکز آموزشی درمانی بیمارستان سینا خرید و نصب یک عدد دستگاه سی تی اسکن اسپیرال 16 اسلایس در دستور کار قرار گرفت بدینوسیله امکان ارائه خدمات تصویربرداری ممتاز در برای تمامی بیماران بستری و سرپایی در این بخش مهیا گردید.

sa1

نشست صمیمانه جناب آقای مهندس موسوی نماینده استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه

در این جلسه که با حضور جناب آقای دکتر تنومند ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی مراغه ، جناب آقای مهندس موسوی نماینده استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه و جناب آقای مهندس سلام زاده بعنوان مدیرعامل شرکت کیندو تشکیل شد  پتانسیل سرمایه گذاریدر شهرستان مراغه در حوزه سلامت و فعالیت شرکت کیندو در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت همچنین لزوم تامین زیرساخت های مورد نیاز بهداشت و درمان و پتانسیل این شرکت در فراهم سازی برخی از کاستی های موجود در شهرستان بحث شد، همچنین بنا به پیشنهاد آقای مهندس سلام زاده مقرر گردید یک ساختمان با توجه به نیاز اعلامی دانشکده در زمین تحویلی بصورت رایگان ساخته و تکمیل شود و به دانشکده محترم بهداشت و درمان مراغه اهدا شود.

index

بدرقه پیکیر مطهر شهید سلامت جناب آقای علیمراد مردادی از بیمارستان گاندی

متاسفانه آقای حسن علیمراد مرادی از پرستاران با اخلاق بیمارستان گاندی پس از چندین روز مجادله سخت با ویروس کرونا جان خود را از دست داد و و موجب تالم و تاسف عمیق تمامی کادر بیمارستان گاندی گردید.، ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم و داغدار این شهید سلامت، برای ایشان، آمرزش و مغفرت، و برای بازماندگان و داغداران صبر و سلامتی آرزو می‌نمایم.

WhatsApp Image 2020-07-20 at 1.19.44 PM

WhatsApp Image 2020-07-20 at 1.19.45 PM

 کمک های بیمارستان گاندی به سیل زدگان لرستان

در پی مصیبت وارده به هم وطنان لرستانی بیمارستان گاندی با مساعدت هیئت امنای بیمارستان(جناب آقای دکتر پیروز هاشمی دکتر عسگری و دکتر بنی اسد) و با هماهنگی مهندس احمد سلام زاده ( مدیریت کل اداری و مالی بیمارستان) اقلام مورد نیاز اعلامی از مراجع ذیربط جمع آوری و به جمعیت هلال احمر استان لرستان ارسال شد. محموله ارسالی عمدتا شامل اقلام دارویی و بهداشتی مورد نیاز مردم عزیز لرستان بود.

بازدید مهندس سلام زاده از کودکان بی سرپرست

طی بازدید مهندس احمد سلام زاده از مرکز بهزیستس ولیعصر ولیان کودکان تحت حمایب وی پس از چکاپ دوره ای در بیمارستان گاندی طبق برنامه تعیین شده ای جهت تفریح، ناهار و خرید به مرکز کوروش مراجعت کردند.

kahrizak

بزگداشت مقام شامخ پرستار در بیمارستان گاندی

این مراسم با سخنرانی ریئیس هیئت مدیره بیمارستان و ریاست اداری مالی جناب آقای مهندس سلام  زاده  شروع شد وی با گرامیداشت سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب کبری (س) گفت  خدمت پرستاری، را جزء ارزشمندترین حرفه‌ها و خدمتگزاریها عنوان نمود و افزود : پرستار؛ فرشته‌ی رحمت برای بیماراست و در واقع اگر مهارت علمی و عملی پرستار و مراقبت های شبانه روزی آنان از بیماران نباشد بی شک کار پزشک اثر گذار نخواهد بود .

WhatsApp Image 2020-01-02 at 8.55.21 AM (1)

در ادامه مراسم پس از ایراد سخنرانی پیشکستوان این عرصه از پرستاران بیمارستان گاندی تجلیل بعمل آمد و با نظر حضار پرستاران نمونه اخلاق برگیزیده شدند که به رسم یادبود هدایایی به تمامی پرستاران جشن تقدیم شد

کسب مقام نسخت مسابقات فوتسال جام رمضان توسط کلینیک سهند قزوین

در مسابقات برگزار شده جام رمضان استان قزوین کلینیک سهند توانست نایل به مقام قهرمانی شود.

photo_2019-06-10_19-48-01 photo_2019-06-10_19-48-08

عیدی امسال مهندس سلام زاده به مرکز بهزیستی کودکان بی سرپرست ولیعصر ولیان

مهندس سلام زاده و همسر ایشان که جزو هیئت مدیره و از اعضای فعال مرکزبهزیستی  کودکان بی سرپرست ولیان کرج می باشند برای امسال سفر زیارتی مشهد را برای اعضای این مجموعه در نظر گرفتند، ببینید شادی وصف ناپذیر بچه ها و قدردانی آن ها رو از این عیدی آقای سلام زاده.

بیمارستان گاندی تهران برای دومین سال متوالی نایل به کسب درجه یک اعتبار بخشی شد

در مراسم تشکیل شده به این منظور قائم مقام مدیرعامل بیمارستان گاندی، مهندس احمد سلام زاده  از کسب رتبه درجه یک هتل بیمارستان گاندی و پیروزی در این آزمون ابراز خرسندی کرد.

وی با بیان این مطلب اظهارداشت: به خود می بالم که چنین تیم منسجم و دلسوزی برای کسب این موفقیت با تمام توان تلاش می کنند.به گفته وی مسئولان این بیمارستان هم وظیفه خود میدانند به سهم خود ازتمام پرسنل زحمتکش و فعال بیمارستان قدردانی نمایند. مهندس سلام زاده تصریح کرد: اعتبار بخشی بیمارستانها امری ضروری است و عملکرد بیمارستان ها بصورت مدون بر اساس شاخص های آن مورد ارزیابی وامتیاز دهی قرار می گیرند. به گفته وی کسب این رتبه وظیفه وتعهد خطیری را برای همه ما فراهم می کند تا با تدابیر لازم و تلاش های هدفمند درارتقای هرچه بهتر وکیفی تر ارائه خدمات درمانی به بیماران تلاش کنیم.

مهندس سلام زاده اظهارداشت: دستیابی به رتبه درجه یک اعتبار بخشی نباید همکاران را ازوظیفه اصلی باز دارد ، بلکه باید با تلاش بیشتر برای کسب درجه یک عالی حرکت کنیم وهیچ وقت اصل وظایف و رسالت بیمارستان که همان مشتری مداری وخدمت رسانی به بیماران است ، فراموش نکنیم.

photo_2019-02-24_11-18-43 photo_2019-02-24_11-21-33

انعقاد قرارداد مرکز جامع تصویربرداری مرکزآموزشی درمانی بیمارستان سینای مراغه

در پی انعقاد قرارداد فی مابین دانشکده محترم علوم پزشکی مراغه و شرکت کیندو مقرر گردید مرکز جامع تصویربرداری پزشکی در سایت بیمارستان تاره تاسیس سینا توسط شرکت کیندو تجهیز و بهره برداری گردد به موجب قرارداد مذکور شهروندان محترم مراغه ای می توانند با تعرفه دولتی از بروزترین خدمات تصویربرداری شامل ام آر آی 1.5 تسلا، سی تی اسکن اسپیرال، سونوگرافی کالر داپلر، سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی و رادیولوژی در طول مدت شبانه روز بهره مند شوند همچنین مقرر گردید پس از آماده سازی ساختگاه یک دستگاه سنگشکن برون اندامی نیز توسط شرکت کیندو خریداری و در محل آموزشی درمانی نصب ، راه اندازی و بهره برداری شود که با راه اندازی دستگاه یاد شده شهرستان مراغه بعد از تبریز و ارومیه اولین شهر در شمالغرب خواهد بود که مجهز به دستگاه سنگشن برون اندامی می باشد .

photo_2018-04-17_09-59-06 (2) sa1

بموجب اجرای قرارداد مذکور شهرستان مراغه از حیث ارائه خدمات تصویربرداری پزشکی به یکی از مطرح ترین قطب های درمانی شمالغرب کشور بدل خواهد شد.

گزارش خبرگزاری از بیمارستان گاندی و گفتگو با مهندس احمد سلام زاده در روز پزشک

زادروز و بزرگداشت حکیم بزرگ بوعلی سینا و روز پزشک و گزارش از تجلیل مقام والای پزشک در بیمارستان گاندی تهران، همچنین در این گزارش مهندس احمد سلام زاده از اعضای هیئت مدیره بیمارستان و صاحب بخش تصویربرداری بیمارستان صحبت کردند.

چکاپ رایگان در تصویربرداری سهند

با همکاری جناب آقای مهندس احمد سلام زاد، عضو هیئت مدیره سهام دار و صاحب کل بخش تصویربرداری بیمارستان گاندی خدمات رایگان چکاپ پزشکی برای کودکان بهزیستی در بیمارستان گاندی تهران انجام شد در طی این چکاپ دو مورد از کودکان اوکی عمل گرفته و بصورت کاملا رایگان در این مرکز مداوا شدند.

ارائه خدمات پزشکی رایگان برای کودکان تحت پوشش بهزیستی

با هماهنگی آقای مهندس احمد سلام زاده مدیرعامل شرکت و مدیر کل مجموعه زنجیره تصویربرداری سهند و بیمارستان گاندی تهران در اقدامی انسان دوستانه خدمات کاملا رایگان پزشکی به کودکان تحت پوشش بهزیستی ارائه داده شد.

مرکز تصویربرداری سهند بیمارستان بوعلی سینای قزوین

مهندس احمد سلام زاده مدیرعامل و سهام دار عمده شرکت کیندو بعنوان مجموعه مادر کیلینیک های زنجیره ای سهند، در مرکز تصویربرداری بیمارستان بوعلی سینای قزوین از زندگی خود میگوید، همچنین در این مرکز نیز طبق سیاست همیشگی مجموعه سهند خدمات به افراد نیازمند و کم بضاعت کاملا رایگان صورت میگرد.

همکاری شرکت کیندو در عملیات خیرخواهانه کمک رسانی به مناطق زلزله زده کزمانشاه

در پی حادثه دلخراش زلزله در استان کرمانشاه بدستور مهندس احمد سلام زاده علاوه بر حمایت مالی از گروه امداد ، نجات و اسکان مردم مصیبت دیده ، بخش قابل توجهی  از خدمات درمانی گروه اعزامی را نیز توسط شرکت کیندو تامین شد.

photo_2017-12-12_23-28-21 photo_2018-01-31_18-12-37 photo_2019-01-12_09-35-01

 

راه اندازی پیشرفته ترین دستگاه MRI موجود در کشور

Siemens Magnetom Aera 1.5 T پیشرفته ترین دستگاه موجود در سطح کشور بدون نمونه مشابه با تخت پرتابل و قابلیت حمل مریض تا وزن 254کیلوگرم، قطر گانتری 70 سانتی متر (10 سانتی متر بیشتر از نمونه مشابه) و طول گانتری 155 سانتی متر (30 سانتی متر کمتر از نمونه های مشابه) هم اکنون در بخش تصویربرداری هتل بیمارستان گاندی نصب و آماده ارائه خدمت می باشد. این دستگاه بالغ بر 48 کویل جهت انجام خدمات تصویربرداری پزشکی تخصصی از تمامی نقاط بدن را داراست و با توجه به تعداد کانال بالا عملیات تصویربرداری را در زمانی بسیار کمتر از موارد مشابه انجام خواهد داد بدین طریق خدمات تصویربرداری با کیفیت بی نظیر در حداقل زمان ممکن انجام خواهد پذیرفت.

DSCN3815

گرامیداشت روز جهانی رادیولوژی (8نوامبر2016)

مراسم گرامیداشت روز جهانی رادیولوژی (8نوامبر2016) وسالروز کشف اشعه x توسط رونتگن، در بخش تصویربرداری هتل بیمارستان گاندی با حضور پزشکان و کارشناسان رادیولوژی بخش تصویربرداری سهند برگزار شد در این مراسم بعد از سخنرانی جناب مهندس سلام زاده مدیر عامل مجموعه زنجیره ای تصویربرداری سهند و دکتر جهانگیری مدیر بیمارستان گاندی، از مقام شامخ رادیولوژیست ها و دست اندرکاران این مجموعه تقدیر بعمل آمد.

photo_2016-11-21_13-15-14 photo_2016-11-21_13-17-14 photo_2016-11-21_13-17-26

ماموگرافی فوق پیشرفته FujiFilm

ماموگرافی FujiFilm مرکز تصویربرداری هتل بیمارستان گاندی دارای امکانات منحصر بفرد از جمله سیستم FFDM می باشد که با افزایش کیفیت تصاویر در حدود  70 درصد شانس کشف سرطان در زنان کمتر از 50 سال را بهبود می بخشد . دستگاه یاد شده با استفاده از گرید Anti – Scatterکه موجب کاهش دز اشعه مورد نیاز برای ثبت تصاویر شده است ( بیش از 50درصد کاهش دوز دریافتی ). این دستگاه قابلیت به تصویر در آوردن عضله پكتورال را دارد قابلیت به تصویر كشیدن 2 سانتی متر بیشتر از بافت جداره قفسه سینه با امكان زاویه گرفتن سر تیوپ و ده ها امکانات دیگر در خدمت مردم عزیز کشورمان است.

dscn3823

همکاری مدیرعامل شرکت کیندو با مجموعه کهریزک کرج در کمک به کودکان معلول

احمد سلام زاده مدیرعامل شرکت کیندو و بنیان گذار مراکز زنجیره ای تصویربرداری سهند در همکاری با مرکز آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نتنها برخی از نیاز های ماهانه معلولین این مرکز را شخصا عهده دار شد بلکه تمامی هزینه های چندین کودک معلول نیازمند را به گردن گرفت.

a1 a2

احمد سلام زاده عضو هیئت مدیره مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست ولیان

در پی واگذاری مراکز بهزیستی استان البرز مهندس احمد سلام زاده در کنار تخصیص بخشی از درآمد مجموعه خود به این مرکز ، بعنوان عضو هیئت مدیره منصوب شد در این نشست سرپرستی تامین مالی چند کودک بی سرپرست را مهندس سلام زاده شخصا عهده دار شد.

photo_2019-01-12_10-17-44

مهندس احمد سلام زاده و مرکز تصویربرداری بیمارستان گاندی از دید وی

مرکز تصویربرداری بیمارستان گاندی مجهزترین زیرمجموعه مراکز تصویربرداری پزشکی سهند واقع در بیمارستان گاندی تهران می باشد و تمامی ادوات تصویربرداری را از بهترین برندهای موجود در آخرین ورژن های روز دنیا برای خدمت رسانی به مراجعین محترم به کار گرفته است.