معرفی بیمارستان:
این بیمارستان در سال 1358 به منظور تأمین نیازهای درمانی تخصصی همشهریان عزیز ، بعنوان اولین بیمارستان خصوصی قزوین تأسیس گردید و با همکاری مجربترین کادر پزشکی به کار خود ادامه داد . همچنین لازم به ذکر است این بیمارستان عنوان بیمارستان دوستدار مادر را کسب نمود .

رسالت بيمارستان دهخدا:
ما بر آنیم:
با تکیه بر الطاف الهی و سرمایه های ارزشمند منابع انسانس خود و با بهره گیری از استعدادهای کارکنان و تعامل سازنده و موثر با مسئولین وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، سازمان های بیمه گر و گروه های مشاور به ارائه خدمات تشخیصی ،درمانی و مراقبتی ، با کیفیت و دقت مطلوب در سطوح مختلف درمان پرداخته و با استقرار استانداردهای حاکمیت بالینی ، اعتباربخشی واجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و نسل آینده نقش موثر و سازنده ای داشته باشیم.
این مرکز در صدد است تا بر پایه مدیریت دانایی محور و بر اساس علم و فناوری روز به عنوان قطب برتر در خدمات درمانی شناخته شود.
توجه و احترام ویژه به بیماران علی الخصوص مادران باردار و کودکان از ارزش های این مرکز به شمار می رود.

مرکز تصویربرداری بیمارستان دهخدا:
تجهیز و بهره برداری از بخش تصویربرداری بیمارستان خصوصی دخدا شامل دستگاه های سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوگرافی دیجیتال ، تست ورزش، اکو هاتر های فشار و مانیتورینگ ضربان قلب، توسط مراکز تصویر برداری زنجیره ای سهند (شرکت کیندو) می باشد که تحت عنوان سهند دهخدا نام گذاری شده است. مدیرت کار آمد، پاسخگویی سریع به نیاز مراجعین و به کارگیری تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب از ویژگی های مراکز تصویربرداری سهند به شمار می آید.

آدرس مرکز:

خيابان فردوسي شمالي 33333545 (028)

مدیر مراکز تصویر برداری سهند: مهندس سلام زاده 09123322331

Majid Chatr

مدیر بخش : مهندس مجید چتر روز     09126820090

پست الکترونیک مدیر مجموعه: dehkhoda@kindo.ir