شرکت کیندو سهام دار و طرف قرارداد با هتل بیمارستان بزرگ گاندی در زمینه تجهیز ادوات پزشکی تصویربرداری و مدیریت و بهره برداری بخش تصویر برداری بیمارستان می باشد.

در این مرکز تمامی خدمات درمانی به شکل جامع و اختصاصی ارائه می‌شود. اورژانس ۲۴ ساعته و تمامی بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی هر یک به شکل مجزا آماده پذیرش مراجعه کنندگان محترم هستند.
شایان ذکر است در هتل بیمارستان گاندی رعایت بالاترین استانداردهای جهانی تنها به تجهیزات پزشکی و زیرساخت‌های درمانی و رفاهی بیمارستان منحصر نمی‌شود. تمامی کادر درمانی که در این مرکز فعالیت دارند، در زمینه کاری‌شان در جمع برترین‌ها جای می‌گیرند و در تلاش هستند تا برترین خدمات را در بالاترین سطح به بیماران گرامی ارائه دهند.

در هتل بیمارستان گاندی، آسایش و رفاه بیماران و همراهان‌شان‌ در طول مدت درمان بسیار اهمیت دارد چرا که باور داریم تمرکز بر مراحل درمان و بر طرف ساختن سایر دغدغه‌های بیماران نقش بسزایی در بهبود هر چه سریع‌تر آن‌ها خواهد داشت.این مجموعه تنها یک مرکز درمانی و یا مجموعه اقامتی صرف برای بیماران نیست. این مرکز ساخته شده تا پذیرای مراجعه کنندگان و بیمارانی باشد که نه تنها از سرتاسر کشور که از هر نقطه جهان، به دنبال دریافت بالاترین خدمات در زمینه بهداشت و درمان هستند.

در هتل بیمارستان گاندی پیش از هر چیز، کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران و همرا‌هان‌شان در بالاترین درجه اولویت قرار می‌گیرد. تجربه محیطی آرامش‌بخش و متفاوت با سایر مراکز درمانی به همراه دریافت برترین خدمات پزشکی، در زمره مهم‌ترین تعهدات ما به بیماران‌مان قرار دارد.
بخش تصویربرداری هتل بیمارستان گاندی که سهام عمده آن توسط شرکت کیندو خریداری شده توسط مراکز تصویربرداری زنجیره ای پزشکی سهند، بزرگترین زیرمجموعه شرکت کیندو تجهیز و مدیریت می شود، این مرکز به‌منظور پاسخگویی به انواع نیازهای تصویربرداری پزشکی بیماران، در قسمتی مجزا طراحی و تجهیز شده که در طبقه 1- بیمارستان قرار دارد. بخش تصویربرداری پزشکی با رعایت کامل استانداردهای حفاظت در برابر پرتو و برخورداری از پزشکان رادیولوژیست و کارشناسان مجرب در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل در خدمت بیماران سرپایی و مراجعه‌کنندگان محترم است.

از تجهیزات پیشرفته تصویربرداری متعلق به گروه پزشکی سهند در مرکز تصویربرداری هتل بیمارستان گاندی میتوان به مطالب ذیل اشاره کرد.

MRI

شرکت زیمنس تجهیزات پزشکی تشخیص را با جدیدترن دستاورد خود تحت نام  MAGNETOM Aera is 1.5T با اهداف عالی ذیل به چالش می کشد

 • فراهم آوردن بهترین کیفیت تصویر با سرعت بسیار کمتر
 • فراهم آوردن سطج بسیار زیادی از متغییرهای قابل کنترل توسط اپراتور جهت دستیابی به بهترین و موثرترین نتیجه
 • قابلیت افزایش سرویس های جانبی، به روزرسانی و انطباق با دست آوردهای پزشکی نوین

ویژگی های بارز MAGNETOM Aera is 1.5T

دارای طول گانتری 40 سانتی متر کمتر از نمونه های مشابه (مناسب برای افرادی که دچار پانیک به هنگام ورود به دستگاه می شوند).

 • دارای قطر گانتری 70 سانتی متری ( 10 سانتی متر بیشتر از دستگاه های معمول، سهولت تصویربرداری).
 • دارای تخت پرتابل با ظرفیت باربری بسیار بالا( 300 کیلوگرم) نمونه ای کم نظیرکه امکان تصویربرداری ام آر آی وزن بالا و یا سنگین میسر می سازد.

در نتیجه آنچه گفته شدکلیه خدمات روتین ، تخصصی و فوق تخصصی ام آر آی بدون محدودیت سن وبدون محدودیت وزن بالا در این واحد انجام می شود.مانند:

1-ام آر آی قلب CARDIAC MRI

2-فانکشنال ام آر آی FUNCTIONAL MRI

3-ام آر اسپکتروسکوپی MRS

4-ام آر آنژیوگرافی MRA

5- ام آر ونوگرافی MRV

6- ام آر ماموگرافیBREAST MRI

7-ام آر یوروگرافیMRU

8- ام آر کلانژیوگرافی MRCP

9- شکم و لگن ABDOMEN & PELVIC

تهیه تصاویر 3D از کلیه اعضاء و عروق بدن

CT-Scan

تصویربرداری مقطعی با استفاده از   CT-Scan NeuViz 16-Slice  که دارای امکانات منحصر بفردی به شرح ذیل می باشد

به کارگیری تکنولوژی روز دنیا جهت دستیابی به بهترین کیفیت تصویربرداری در کوتاه ترین زمان ممکن

دارای تیوب اشعه ایکس 5.0 MHU و قدرت 50 کیلوات

دارای تخت ارگونومیک جهت سهولت قرارگیری بیمار

سیستم مونیتورینگ و کنترل پیشرفته جهت تمرکز بیشتر کاربر دستگاه جهت اعمال تنظیمات بهینه برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر

ماموگرافی

ماموگرافی سه بعدی Fujifilm  پیشرفته ترین مدل ماموگرافی موجود در بازار شرکت Fuji داری امکانات منحصر بفرد شامل

 • سیستم پیشرفته تشخیص بافت های تغییر شکل یافته مشکوک به سرطان سینه، دارای سیستم کاربری پیشرفته تشخیص و درمان
 • نشانگر بسیار پیشرفته با وضوح بسیار بالا
 • بهینه سازی و شبیه سازی تصاویر
 • امکان ارائه تصویر سه بعدی بسیار دقیق با کمترین میزان خطا  جهت تسهیل درتشخیص پزشکی

سنجش تراکم استخوان

دستگاه سنجش تراکم استخوان برند DMS فرانسه  پیشرفته ترین مدل سنجش موجود در کشور داری امکانات منحصر بفرد شامل

 • سیستم پیشرفته بافت های سست و توانایی شبیه سازی سه بعدی آن
 • نشانگر بسیار پیشرفته با وضوح بسیار بالا
 • بهینه سازی و شبیه سازی تصاویر
 • امکان ارائه تصویر سه بعدی بسیار دقیق با کمترین میزان خطا  جهت تسهیل درتشخیص پزشکی

سونوگرافی

سونوگرافی های کالر داپلر سه و چهار بعدی پرتابل و ثابت معروف ترین برندهای موحود به شرح ذیل در هتل بیمارستان گاندی موجود است و تشخیص دقیق توسط متخصصین مجرب رادیولوژی به صورت 24 ساعته در بخش تصویربرداری این بیمارستان انجام میگیرد.

فلوروسکپی

رادیوگرافی دیجیتال

OPG و سولفارومتری

از خدمات منحصر کم نظیر این مرکز در پاسخ به مراجعین می توان به موارد یاد شده ذیل اشاره کرد.
پاسخگویی سریع و در کمترین زمان به مراجعین و بیماران محترم و ارائه تصاویر به‌صورت فیلم و CD
دسترسی مستقیم به خودروی اورژانس
وجود اتاق ریکاوری
انجام سونوگرافی پرتابل در بالین بیمار
راه‌اندازی سیستم Picture Archiving Communication Service جهت افزایش سرعت ارائه گزارش پزشکی
مرکز تصویربرداری پزشکی سهند گاندی در حال‌ حاضر در حوزه‌های زیر آماده خدمت رسانی است:

رادیوگرافی : انواع رادیوگرافی های دیجیتال مورد نیاز پزشک شاملل رادیوگرافی‌های دیجیتال تخصصی و روتین،رادیوگرافی‌ تخصصی BE، IVP، سیالوگرافی و فیستولوگرافی به روش دیجیتال

سونوگرافی: سونوگرافی‌های روتین و تخصصی، سونوگرافی ترانس واژینال و ترانس رکتال، سونوگرافی جنین و بارداری و بررسی ناهنجاری‌های جنین، سونوگرافی بیوفیزیکال و NT.NB، سونوگرافی‌های داپلر عروق، 3D و 4D

سی تی اسکن: سی تی اسکن روتین و تخصصی، سی تی اسکن های با تزریق و بدون تزریق مغز، مغز کرونال و آگزیال، پوستریورفوستا ، گردن، شکم و لگن، حنجره و ستون فقرات، سی تی اسکن های تمامی اندام ها و بافت های سفت و نرم بدن با امکان شبیه سازی سه بعدی و با کیفیت بسیار بالا در صورت درخواست پزشک متخصص.

ام آر آی: ام آر آی روتین و تخصصی، ام آر آی های با و یا بدون تزریق ماده حاجب سیروکال، توراسیک و لومبر، اوربیت و صورت ، گردن، شکم و لگن، حنجره و ستون فقرات، ام آر آی های تمامی اندام ها و بافت های سفت و نرم بدن شامل کاریاک برای مورفولوژی، اندام های تحتانی و غیره…..

سنجش تراکم استخوان: تراکم سنجی بافت معدنی تمامی اسکلت بدن، ارائه تصویر سه بعدی از بافت استخوانی بدن در صورت درخواست پزشک متخصص

ماموگرافی: ماموگرافی گالاکتوگرافی یک طرفه، مامورگافی با بزرگنمایی Magnified view  یک ناحیه، ماموگرافی یکطرفه روی 2 فیلم و ماموگرافی دو طرفه روی 4 فیلم و تمامی خدمات عادی و تخصصی مرتبط با ماموگرافی

تمامی خدمات عادی و تخصصی مرتبط با  OPG  و  (رادیو گرافی پانورکس)  و سولفارومتری، فلوروسکپی و غیره..

راه‌های ارتباطی هتل بیمارستان گاندی به صورت کامل در ادامه این صفحه معرفی شده است، جهت ارتباط مستقیم با بخش تصویربرداری بیمارستان

تلفن : 880190788 (9821+) ایمیل: gandhihospital@kindo.ir

اطلاعات تماس

آدرس ۱: خیابان گاندی جنوبی، پلاک ۱۳۰
آدرس ۲ : خیابان ولی‌عصر، نرسیده به توانیر، انتهای کوچه ترابنده، هتل بیمارستان گاندی
جهت ارتباط مستقیم با بخش تصویربرداری بیمارستان
تلفن : 880190788 (9821+) فکس: 88195754 (9821+) ایمیل:gandhihospital@kindo.ir
تلفن مدیر بخش تصویربرداری: مهندس سلام زاده 09123342331

fani
تلفن مسئول بخش: مجید فانی 09123618955

نحوه مراجعه درون شهری

رای رسیدن به هتل بیمارستان گاندی از مسیرهای زیر استفاده کنید.
با وسایل حمل و نقل عمومی
مسیر: از طریق خیابان ولی‌عصر یا بزرگراه حقانی خود را به میدان ونک برسانید. از میدان ونک با ۱۰۰متر پیاده‌روی خود را به ابتدای خیابان گاندی جنوبی برسانید. به وسیله تاکسی یا اتوبوس خیابان گاندی را به سمت جنوب بروید. درانتهای خیابان گاندی و ابتدای خیابان انتفاضه هتل بیمارستان گاندی را خواهید دید.

با اتومبیل شخصی
مسیر شماره ۱: از طریق بلوار آفریقا یا بزرگراه مدرس خود را به میدان آرژانتین برسانید. در شمال میدان خیابان الوند را تا خیابان سی و پنجم ادامه دهید. از خیابان سی و پنجم وارد خیابان انتفاضه شوید. با گردش به سمت راست و ادامه دادن خیابان انتفاضه حدود ۴۰۰ متر به هتل بیمارستان گاندی خواهید رسید.

مسیر شماره ۲: از طریق خیابان ولی‌عصر یا بزرگراه حقانی خود را به میدان ونک برسانید. در شرق میدان ونک به ابتدای خیابان گاندی جنوبی بروید و با ادامه دادن خیابان گاندی به سمت جنوب و در ادامه خیابان انتفاضه، هتل بیمارستان گاندی را خواهید دید.

نحوه مراجعه برون شهری

فرودگاه مهرآباد:
مسیر شماره ۱: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به هتل بیمارستان گاندی مراجعه نمایید.

مسیر شماره ۲: در ایستگاه اتوبوس واقع در فرودگاه مهر آباد خط ۳-۵ فرودگاه – میدان ونک را سوار شوید. از میدان ونک با ۱۰۰متر پیاده‌روی خود را به ابتدای خیابان گاندی جنوبی برسانید. به وسیله تاکسی یا اتوبوس خیابان گاندی را به سمت جنوب بروید. درانتهای خیابان گاندی و ابتدای خیابان انتفاضه هتل بیمارستان گاندی را خواهید دید.

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی:
مسیر شماره ۱: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به هتل بیمارستان گاندی مراجعه نمایید.

مسیر شماره ۲: با استفاده از اتوبوس‌های شرکت ندای به آوران امکان سفر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه مهر آباد را دارید. برای رسیدن به هتل بیمارستان گاندی، می‌توانید از طریق مسیر شماره ۲ که برای مراجعه از فرودگاه مهر آباد توضیح داده شد، استفاده کنید.