معرفی بیمارستان

این مرکز از سال 1331 هجری شمسی بعنوان یک بیمارستان مورد استفاده بوده است و در طی حدود شصت(60) سال گذشته با توجه به ضرورت و نیاز منطقه بیمارستان بتدریج توسعه یافته و هم اکنون با مساحت تقریبی 29 هزار متر مربع با زیر بنای 23 هزار متر مربع آماده ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی می باشد.

مرکز تصویر برداری فوق تخصصی سهند

این مرکز در سال 1386 با سرمایه گذاری شرکت کیندو و دانشگاه علوم پزشکی قزوین تحت نام مرکز فوق تخصصی تصویربرداری سهند در بیمارستان بوعلی قزوین تجهیز و بهره برداری شد. مرکز تصویربرداری سهند بوعلی شامل دستگاه های سی تی اسکن، سونوگرافی فوق پشرفته سامسونگ مدیسون WS80 به تعداد 3 عدد با قابلیت انجام تمامی خدمات سونوگرافی شامل سونوگرافی های دو بعدی و کالر داپلر سه بعدی و چهار بعدی ، نوار قلب جنین و …. می باشد. مدیرت کار آمد (به کارگیری حداقل سه پزشک متخصص در آن واحد در مرکز)، پاسخگویی سریع به نیاز مراجعین و به کارگیری تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب از ویژگی های مراکز تصویربرداری سهند به شمار می آید.

رسالت

مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا، بر اساس سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در راستای اهداف کلان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با تاکید بر خدمات با کیفیت و ایمن، متعهد به حفظ و ارتقاء سلامت بیماران و سایر ذینفعان در محیطی صمیمی و با نشاط می باشد. این مرکز خدمات شبانه روزی تصویربراری پزشکی با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه میدهد.

چشم انداز

پیشتاز در زمینه تصویربرداری با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا

ارزش ها

مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا بر آن است با تکیه بر ارزشها و مبانی دینی و فرهنگی، عدالت محوری، پاسخگویی، احترام به کرامت انسانی، شایسته سالاری، دانایی محوری و رعایت اصول اخلاق پزشکی در جهت نیل به رسالت خویش گام بردارد.

این مرکز در همین راستا اهداف کلان خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

1. احترام به حقوق و رعایت کرامت انسانی بیماران و ارباب رجوع
2. استقرار کامل موازین حاکمیت بالینی و استانداردهای اعتباربخشی بیمارستانی
3. استقرار نظام پایش و مدیریت خطا و خطر، در راستای ارتقاء ایمنی بیماران و کارکنان
4. استفاده بهینه از سرمایه انسانی و سایر منابع موجود